Willem van Harten (42)
Willem boert samen met zijn vrouw en hun vier kinderen in het Utrechtse Renswoude. Samen hebben ze 95 overwegend roodbonte koeien met bijbehorend jongvee. Daarnaast hebben zij een tak met biologische vleesvarkens. Willem zet zich graag in als bestuurslid voor de LVLC, omdat het goed is om samen een stem te hebben voor een betere verhouding naar onze melkverwerker toe. Samen staan we sterker voor de boer. Hij hoopt op een goede samenwerking met u als lid/ melkveehouder.

Rob Nijentap (41)
Rob woont op een boerderij in Dalfsen met Marleen en hun 3 kinderen. Daar melken ze ongeveer 90 zwartbonte koeien. Bij de introductievergaderingen van de LVLC is Rob meteen lid geworden. Hij vindt het een goede zaak om met RBL in gesprek te gaan over een betere melkprijs en over betere voorwaarden. Vooral het opbouwen van een betere relatie samen met RBL en de bijbehorende transparantie van beide kanten. Rob zit nu een jaar in het bestuur en is bijzonder positief over hoe gedreven de LVLC is. Alle informatie wordt goed uitgezocht en gedegen onderbouwd, zodat in de besprekingen met RBL op basis van feiten wordt onderhandeld.

Graag stellen wij nog een tweetal bestuursleden aan u voor.